Dijital Pazarlama Yolculuğunuz ve Omedya...

Sertifikalı Google Ads uzmanlarımız ve farklı markalar için yaptığımız çalışmalardan elde edilen bilgi birikimi ile dijital pazarlamada birlikte başarı hikayesine imza atabiliriz. Herşeyden önce şeffaf, her an raporlanabilir ve en önemlisi marka/firma yönetimi ile açık, net iletişim ve koordinasyonla dijital pazarlamada başarılar kazanabileceğimize inanıyoruz. 

Sizi internette temsil eden marka yüzünüz web siteniz, dijital imaj ve itibarınız için tüm hazırlıklarımızı eksiksiz yapıyoruz. Günün gereklerine uygun ve sürekli geliştirilebilir bir web sitesi işin ilk adımı. Çalışmaya başladığımızda bir web siteniz varsa çeşitli testlerden, inceleme ve analizlerden sonra mevcut siteyi geliştirip gereken teknik entegresyonları sağlayarak ilerlemek yada OMEDYA CMS kullanılarak geliştireceğimiz ve mobil uyumlu tasarımıyla teknik seo gücümüzü arttırabilceğimiz yepyeni bir site yapmak arasındaki tercihi birlikte yapıyoruz.

Her durumda ölçümleme yapabilmek ve müşterimizi iyi anlayıp doğru stratejileri belirleyebilmek için web sitesi ya da e-ticaret sitesinin neredeyse her pikselini çeşitli araçlar kullanarak inceliyoruz. Butonlar, navigasyon, sayfa içerikleri, sayfa planlamaları, link yapısı vb. tüm açılardan inceliyoruz. Sıcaklık haritaları, işlem adımları, değerli sayfa ziyaretleri, giriş ve çıkış sayfaları, sayfada geçirilen süre, hemen çıkma oranı gibi daha bir çok ölçüm noktasını değerlendiriyoruz.

Web sitesi ya da e-ticaret sitesinin teknik tüm çalışmalarını tamamlayıp, özgün içerikli hale birlikte getirdikten sonra artık dijital pazarlama yolculuğuna başlayabiliriz...

Dijital pazarlama öyle yazıldığı gibi kolayca da yapılabilen işler içermiyor... Bir sonraki yazımızda adım adım çalışmaları anlatmaya devam edeceğiz.

Ümit Güçlü / Google Ads Uzmanı