Nasıl Yardımcı Olabilirim?
E-Ticaret & Dijital Pazarlama

E-Ticaret & Dijital Pazarlama

Omedya Bilişim A.Ş. olarak e-ticaret süreçlerine bütünleşik olarak bakıyor ve tüm yönleriyle dijital pazarlama çalışmalarıyla desteklenen bir e-ticaret girişiminin başarılı sonuçlar vereceğine inanıyoruz. E-Ticaret Mağazası kurulumundan var olan e-ticaret mağazasınının optimizasyonu, görsel tasarımları, SEO, çerez planlaması, veri takibi, yorumlama, reklam stratejilerinin belirlenmesi, hedef kitlelerin seçimi kampanya yönetimi gibi tüm alanlarda hizmet veriyoruz. E-ticaretin temel göstergesi yatırım getirisinin en üst seviyeye çıkarılması için yapılması gereken tüm çalışmalarda yol gösterici, uygulayıcı ve raporlayıcı olarak konumlanıyoruz.

Kullandığınıız e-ticaret yapısından bağımsız olarak, teknik kurulumları, reklam hesap yönetim altyapısını oluşturuyor, optimizasyona imkan veren tüm alanlar için çalışma yürütüyoruz. Mümkün olan teknik SEO, ve içerik geliştirme hizmetleriyle sitenizi bir yandan organik trafikte büyüme trendine ulaştırmaya çalışırken bir taraftan da dijital pazarlama ve tanıtım araçlarıyla Google Alışveriş, Google Search, Facebook - Instagram reklamları, e-mail marketing gibi alanlarda çalışmaları destekleyip bu alandan pozitif yatırım getirisini sağlamaya ve ilerletmeye çalışıyoruz. Özellikle Google Alışveriş Reklamcılığı temelinde, alışveriş reklamları, ücretsiz bölgesel listelemeler, ücretsiz yerel listelemeler, yerel envanter reklamları, ürün yorumları vb. kurulumları tam anlamıyla oluşturuyor ve optimize ediyoruz.

İşte bu alanda yürüttüğümüz bazı çalışmalardan örnekler.

Omedya yenilikçi yaklaşımıyla dijital ajans faaliyetleri yürütür. Sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu, dijital reklam yayıncılığı, özgün içerik ve görsel üretimi, dijital medyada marka yönetimi, Omedya'nın faaliyetleri arasındadır.

Omedya, 20 yılı aşkın medya ve yayıncılık tecrübesini yenilikçi yaklaşımıyla dijital ajans faaliyetlerine dönüştürmüştür. Günümüzde arama motoru optimizasyonu (SEO) Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM) gibi kavramlar ve her geçen gün pazarlama iletişimine etkisi artan Sosyal Medya Platformları, reklam ajansı faaliyetlerinin artık yeni yöntem ve araçlarla farklı platformlara göre yürütülmesini zorunlu kılmıştır.

OMEDYA, dijital pazarlama danışmanlığı hizmetleriyle müşterilerine geniş kapsamlı çözümler sunuyor. Google Ads. reklam yönetiminden, sosyal medya hesap yönetimi, sosyal medyada kurumsal kimlik yönetimi, Facebook, Instangram, Linkedin gibi artık klasikleşmiş hale gelen platformlarda etkili ve verimli bütçeleme stratejleriyle reklam yönetimi hizmetleri bu alanda öne çıkan hizmetler olarak değerlendirilebilir.
OMEDYA,  reklamcılık ve pazarlama alanlarının tamamında geçmişten bugüne getirdiği tecrübesini, şeffaf, sürdürülebilir, yalın ve sonuç odaklı dijital pazarlama danışmanlığı faaliyetiyle müşterilerine maksimum fayda getirecek şekilde işlerine yansıtıyor.

Marka ve müşterilerimize, hız, zaman, mekan ve erişim sorunlarını çok büyük ölçüde ortadan kaldıran ve yapılan her çalışmayı analitik yaklaşımla ölçümlememize fırsat veren dijital ve sosyal medyada başarılı bir pazarlama iletişimi çalışması yürütmeleri için destek veriyoruz. 

OMEDYA'yı dijital pazarlama alanında aynı işi yapan bir çok ajanstan ayıran en büyük özellik şeffafllıktır. OMEDYA, çalıştığı müşterilerine üzerinde işlem yapılan dijital pazarlama reklam platformlarının raporları dışında, hazırlanmış, süslenmiş, verileriyle oynanmış raporlar sunmaz.

Projenizi Başlatın

İşiniz için geliştirdiğimiz bir çok yenilik ile hedef kitlenize giden yolda daha hızlı adımlar atmananıza yardımcı oluyor, dijital dünyadaki yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Şimdi işletmeniz için ihtiyaç olan tüm dijital ve baskı projeleriniz hakkında bilgi alabilir, hemen yeni bir proje başlatabilirsiniz.