3D Oyun Geliştirme

Şirketimiz tarafından Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) için Formula 3D Online Yarış Oyunu projesi geliştirilmiş ve teslim edilmiştir. TRT'nin Formula-1 yayın hakları aldığı günlerde başlatılan proje ile single player versiyonu ile yayınlanan TRT Formula 3D Web Temelli Yarış Oyunu büyük ilgi görmüş ve 15 günde 500 bin defa oynanmıştır.

TRT Çocuk Kanalı'na 3 boyutlu yarış oyunu, kişisel simülatör olarak adlandırılabilecek "Yarış Koltuğu" ve oyun entegrasyonundan oluşan paket bir program çalışması da 2009 yılında tamamlanarak teslim edilmiştir. Bir müddet hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Yarışçı Programı, gerek format ve gerekse teknoloji yönünden tamamen Omedya tarafından geliştirilen yarış oyunu ve trafik kuralı anlatımına dayanan başarılı bir uygulama olarak dikkat çekmiştir.

 

İstanbul Bilgi Üniversitesi için yapılan 3D sanal kampüs uygulaması da oyun teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş bir sanal gezinti ve sanal kampüs projesidir. Proje unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş ve multiplayer olarak dizayn edilmiştir.

Şirketimizin 3D reklamoyun alanındaki çalışmaları müşteri talep ve beklentilerine göre şekillenmekte ve, web üzerinde anlık ya da dijital ortamda yüklenebilir formatlarda teslim edilebilmektedir.

İlgili Görseller

Yorum Yapınız