Avatar Akademi Omedya İşbirliği...

Resmi okullar için geliştirilen ve okul-veli iletişiminin tüm unsurlarını içinde barındıran yenilikçi mobil uygulama Avatar Mobil, reklam alanları için tek yetkili olarak Omedya A.Ş.'yi seçti.

Avatar Akademi ve Omedya A.Ş. işbirliğiyle yürütülecek faaliyetlerle bir taraftan Avatar Mobil uygulamasını kullanan okul ve öğrenci, veli sayısı arttırılırken diğer yandan uygulama üzerinde direkt nokta atışı reklam çalışması yapılabilen alan için de pazarlama faaliyetleri yürütülecek.

Avatar Mobil uygulaması Kasım ayı itibariyle 30.000 kullanıcı sayısına ulaştı ve her geçen gün uygulamayı aktif şekild kullanan yeni velilerle bu yılın hedefi 100.000 aktif kullanıcı.

Avatar Mobili mobil uygulama mağazalarından akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca reklamverenler olrak bu uygulama sayesinde mesajınızı direkt özel olarak seçeceğiniz hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.

Avatar Mobil hakkında ayrıntılı bilgi için www.avatarakademi.com sitesini ziyaret edebilir reklam rezervasyon talepleri için şirketimiz müşteri ilişkileri departmanına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapınız