Kreatif ve Geleneksel Medya

Kreatif ve Geleneksel Medya

Omedya tam hizmet ajansı olarak kurumsal kimlik üretimi, marka danışmanlığı, outdoor-indoor tasarımlar, TV-Radyo reklamları, konsept tasarımlar, basın ilanları, kampanya yönetimi, sosyal medya görsel tasarımlar, yazılı medya yayıncılığı, reklam metin yazarlığı hizmetleri vermektedir. Şirketimiz kurumsal kimlik, marka, imaja yönelik reklam çalışmaları hususunda sürekli hizmet vermektedir.


Özellikle kurumsal müşterilerimiz basın ilanları konusunda reklam satış anlaşması dışında bütün tasarımsal sorumluluğu şirketimize vermektedir. Müşterilerimizin bu güveni ile yaptığımız basın ilanı tasarımları yayınlandıkları dergi ve gazetelerde beğeniyle takip edilmektedir.
Tasarım grubu hizmetleri alanında, çeşitli iç ve dış mekan dijital baskı, stand gibi üretim konularında da çalışmalar yürütülmektedir.

Marka İletişimi Marka Danışmanlığı / Kurumsal Kimlik Üretimi / Kurumsal kimlik klavuzu / Outdoor-Indoor tasarımlar / TV & Radyo Reklamları / Fuar standı konsept ve 3D tasarımları / Konsept Tasarımlar / Basın İlanları / Kampanya Yönetimi / Yazılı Medya Yayıncılığı / Reklam Metin Yazarlığı / Promosyon tasarımı ve maket üretimi / Sosyal Medya Görsel Tasarımları