Çalışma saatlerimiz Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00 Cumartesi 09:00 - 14:00 arasıdır.

Şirketimiz 1996 yılından bu yana faaliyettedir. Ağırlıklı olarak KOBİ'ler üzerine yoğunlaşan çözümlerimiz ile birlikte şirketimizden YAZILIM-TASARIM-REKLAMCILIK-MEDYA PLANLAMA gibi ana başlıklar altında yer alan bir çok konuda hizmet alabilirsiniz. OMEDYA, her zaman müşteri odaklılık esasıyla faaliyet göstermekte ve "doğru çözüm" için "doğru iletişim"in önemini temel prensip olarak kabul etmektedir. 

Kullanıcı genel hatlarıyla nasıl bir site istediğini belirledikten sonra uzman ekibimizle karşılıklı fikir alışverişi yapılarak işletmenize en uygun site tasarımı belirlenir.
Kullanıcının istekleri doğrultusunda bir bütçe oluşturulur. Kabul edilmesi halinde sitenin görsel temasının oluşturulması, sitenin kodlanması, sitenin içeriklerinin girilmesi, yayına açılması şeklinde adımlardan geçer.

Kullanıcı tarafından karşılaşılan problemlerde teknik ekibimiz gerekli desteği vermektedir. Ancak istenilen değişikliklerde yapı(modül) eklenmesi durumlarında ek ücret uygulanmaktadır.

Günümüz teknoloji ve google algoritmalarına uyumlu, özgün tasarımlı, kullanıcı dostu siteler hazırlanmaktadır. Bu siteler arasında kurumsal tanıtım siteleri, ürün tanıtım ağırlıklı siteler,
kişisel blok siteleri v.b...

Tabiki hayır. Yapılan sitelerimizde hem yapısal olarak hemde görsel olarak destekli, gelişmiş bir site yönetim panelimiz mevcuttur. Her kesimden insanın
çok rahatlıkla ekleme işlemlerini, silme işlemlerini, düzenleme işlemlerini yapabilmektedir. Yapılan sitenin tesliminden önce geniş ve ayrıntılı bir şekilde eğitim verilmektedir.
Olası sorularınızda uzaktan bağlanma yöntemiyle yada telefon ile de destek verilmektedir.

ASP .NET MVC teknolojisi kullanılarak kodlama yapılmaktadır. Veritabanı için, Microsoft SQL Server kullanılmaktadır.

Yazılımımıza uygun bir hosting hizmeti alınması durumunda taşınabilmektedir.

Sitenin tasarımından teslimine kadarki hizmetlerin yanı sıra hosting hizmetinizi de firmamız tarafından karşılayabilirsiniz.

ASP .NET MVC teknolokisi ile kodlama yapılmaktadır ve teknolojinin sitemizi korumak adına sunduğu her tekniği değelendirerek kullanmaktayız. Olası veri kaybı durumları yaşamamak adına kısa süre aralıklarla verilerimiz yedeklenmektedir. Geçmişe yönelik geri dönüşler yapılabilinmektedir.

Yazılımlara ait eğitimlerimiz, alınan danışmanlık ve hizmet paketi çerçevesinde, uzman eğitmenlerimiz tarafından şirket merkezlerinizde uygulamalı olarak verilmektedir.