Bölgesel Tanıtım

Ostim, İvedik, Macunköy üçgeninde billboardlar, totem ve ışıklı kule panolar, Ostim'in göbeğinde kurulu halde bulunan 72 m2’lik 3 ayrı tam renkli LED ekranda video, efekt, resim geçişi yapılabilen Videowall ile bölgesel tanıtım faaliyetleri yürütülmektedir.

Omedya Bilişim A.Ş. medya grubu faaliyetlerinde "tam hizmet ajansı" yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Medya grubunda yürüttüğümüz faaliyetler, Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan açıkhava reklam alanları işletmeciliği, videowall led ekran işletmeciliği, Ostim Organize Sanayi Gazetesi reklam ajanslığı ve bölgeye yönelik hizmet veren çeşitli web portalları üzerindeki reklam alanlarının koordinasyonuyla birlikte değerlendirilmektedir.

Omedya Bilişim A.Ş. medya grubu faaliyetlerinde "tam hizmet ajansı" yaklaşımıyla hizmet vermektedir. Medya grubunda yürüttüğümüz faaliyetler, Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan açıkhava reklam alanları işletmeciliği, videowall led ekran işletmeciliği, Ostim Organize Sanayi Gazetesi reklam ajanslığı ve bölgeye yönelik hizmet veren çeşitli web portalları üzerindeki reklam alanlarının koordinasyonuyla birlikte değerlendirilmektedir.

 

MEDYA AJANSI

- Medya Planlama ve Medya Satın Alma
- Pazarlama İletişimi Planı
- PR Stratejisi ve PR Yönetimi

 

MECRA SATIŞI

- Bilboard Alanları
- Mega Panolar
- Videowall Led Ekran
- Ostim Gazetesi
- Banner Reklamlar

 

OSTİM OSB OUTDOOR VE YAZILI REKLAM MECRALARI

Şirketimiz bir yönde medya planlaması-satın alma ve alana yönelik diğer faaliyetleri yürütürken bir yanda da kendisine ait mecraları işletmektedir. Aşağıda Omedya A.Ş. tarafından işletilmekte olan reklam mecralarına ilişkin bilgiler yer almaktadır. Reklam mecralarımızın en önemli özelliği günlük ortalama 250 bin kişilik insan trafiğinin yaşandığı ana güzergahlar üzerinde konumlandırılmış olması ve KOBİ yöneticilerine etkili mesaj iletebilecek şekilde yapılandırılmalarıdır.

 

VİDEOWALL LED EKRAN REKLAMCILIĞI
Kobilerin çözüm ortağı Omedya dan açıkhava reklâmcılığında yepyeni bir hizmet…12 metrekarelik 3 ayrı ekrandan oluşan Led ekranlı Videowall reklâm ve tanıtım ihtiyaçlarına Açıkhavada dikkat çekici bir reklam mecrasıyla farklılık getiriyor. Animasyon,Video, Reklâm Filmi, Logo, Ürün/hizmet gösterimini aynı anda 12 şer metrekarelik 3 ekranda yapan Videowall ile ‘bir adım önde’ olacaksınız…Günde ortalama 250 bin kişinin kullandığı KOBİ merkezi Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nin ‘göbeğinde’ yer alan Videowall, uygun maliyetleri ve göz alıcı tasarımıyla firmalarımıza yepyeni bir reklâm mecrası sunuyor…Videowallda bütçenize uygun seçeneklerle yer alabilirsiniz. Omedya A.Ş.’nin profesyonel animasyon ve video kurgu ekibi tarafından çok ekonomik şartlarda hazırlanan animasyon ve reklâm filmlerinizi gösterebileceğiniz Videowall aynı zamanda. swf, .gif, .jpg, avi, mpg vb. her türlü hareketli görüntü dosyalarını gösterebilmektedir.

 

BİLBOARD REKLAMCILIĞI
Ostim Organize Sanayi Bölgesinde girişinden başlamak üzere yol güzergahı üzerinde aktif görüş mesafesinde refüş ve yol kenarlarında klasik bilboardlar yer almaktadır. Bilboardlar Ostim girişinden İvedik giriş yolu bağlantısı ve Batıkent bağlantısına kadar uzanmakta ve etkili bir reklam imkanı sunmaktadır.


OSTİM ORGANİZE SANAYİ GAZETESİ REKLAMCILIĞI
OSTİM’in üretim gücünün ve çeşitliliğinin iç ve dış ekonomi dünyasına açılması, ürün ve hizmetlerinin Türkiye’ye tanıtılması amacıyla Dünya Gazetesi ile işbirliği halinde aylık olarak yayınlanmakta olan OSTİM Gazetesi 24 / 32 sayfa, kuşe kapaklı yeni imajı ile okuyucularıyla buluşmaya devam ediyor. Gazete hem Ostim’li firmaların tamamına imzalı olarak elden teslim edilmekte hem de Dünya Gazetesi aboneleri ve bayi ağına sunulmaktadır. Aylık yaklaşık tirajı 65.000 adettir. Bu güne kadar bir çok ulusal markanın KOBİ'lere yönelik kampanyalarında tercih ettiği gazete reklamla etkili sonuçlar almak isteyen reklam verenler için ideal bir platform olarak dikkat çekmektedir.

 

Billboard ve Totem Lokasyonlarımızı görmek için tıklayınız.