Haber Portalı

HABERAKAR, "hayat akarken haber akar" sloganıyla başladığı yayın hayatını başarılı bir çizgide devam ettiriyor ve her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırıyor. Omedya haber özel yazılımını kullanan Haberakar arama motoru optimizasyonuyla da farklılığını ortaya koyuyor.

HABERAKAR son dakika haberleri, araştırma-inceleme yazıları, makaleler, uluslararası yayınlardan tercümeler ve ajans haberlerini özgün biçimde takipçilerine sunuyor.

Haberi özleyenler için her an taze, tarafsız, bağımsız ve nitelikli haber sunma hedefiyle hareket eden HABERAKAR, Türkiye ve Dünya’dan gelişmeleri, uzman editörleri ve güçlü haber kadrosuyla sunuyor. 

Siyaset, ekonomi, spor, yaşam, sağlık, eğitim, kültür, bilim, magazin ve teknoloji konularında haber paylaşımı yapan portal, özel araştırmalara dayanan fotoğraf galerileri ve ilgi çekici video galeriyle de öne çıkıyor.

Çevrenizde olup biten tüm gelişmeleri anlık olarak HABERAKAR haber portalından ve sosyal medya adresi FACEBOOK üzerinden takip edebilirsiniz.

HABERAKAR, haber, araştırma-inceleme, özel dosya konularıyla ve her biri alanında uzman köşe yazarları, uzman yazıları ile yeni dönemde internet haberciliğinin adresi olacak.

İlgili Görseller

Yorum Yapınız