Hayat akarken HABERAKAR

İnternet haberciliğini fotoğraf altı gazetecilikten kurtarmayı hedefleyen www.haberakar.com portalı yayın hayatına başladı. Test yayını sonrası, alanında uzman köşe yazarları, araştırma-inceleme yazıları, haber ve röportajlarla adından sıkça söz ettirecek olan haberakar.com, haberi özleyenlere haber gibi haber için yayında.

Gündem, siyaset, dış politika, yurttan ve dünyadan kısa haberler, makaleler, özel dosyalar ve röportajlar, spor-eğitim-kültür sanat alanında Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeler Haberi Özleyenlerin Sitesi www.haberakar.com ile geliyor....

Hayat akarken haber akar sloganıyla haberi özleyenler için yayın hayatına başlattığımız www.haberakar.com online haber sitesi büyük ilgi gördü.

Gündem, ekonomi, siyaset, dünya, spor, yaşam, yurt haberleri gibi sayfalarında Türkiye ve dünyadan onlarca haberi okuyucularına sunan HABERAKAR alanında uzman yazarların günlük köşe yazılarıyla da farklı konulara temas ediyor.

Her an güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.haberakar.com adresini ziyaret edebilir ve www.facebook.com/haberakar - www.twitter.com/haberakar sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Yapınız