İletişimde yeni nesil KOBİGSM

Omedya Bilişim A.Ş., yeni nesil telekom operatörü ve Türkiye'nin 8. büyük şirketi konumundaki NETGSM iş ortaklığıyla yepyeni bir hizmet dönemini başlatıyor. Kurulduğu 1996 yılından bu yana küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için etkin ve verimli çözümler sunma misyonuyla hareket eden firmamız yeni dönemde NETGSM'in bayisi olarak profesyonen ses-data-sms ve sanal santral çözümlerini KOBİ'lere ekonomik paketlerle sunmaya başlamıştır. www.kobigsm.com markasıyla yürütülen telekom operatörü bayiliğiyle tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilir ve dakikalar içerisinde aboneliklerinizi başlatabilirsiniz.

İŞTE KOBİGSM ile firmanıza sağlayabileceğimiz hizmetler:

Sabit Telefon

Başka bir operatöre bağlı kalmadan sadece Netgsm'e ücretsiz abone olarak alacağınız size özel 0850'li kurumsal veya 0212,0312 vb. (coğrafi) numaranız ile sabit telefon hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Numara Taşıma

İsterseniz mevcut Ev/İş telefon numaranızı taşıyarak Netgsm ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Sanal (Bulut) Santral Hizmeti Nedir?

Sanal (Bulut) Santral, işyerine telefon santrali almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan, internet üzerinden çalışan bulut teknolojisi hizmetidir.

Santral hizmeti ile tüm şubeleriniz pratik şekilde yönetilir, yüksek santral maliyetleriniz düşer, operasyonel sorunlarınız çözülür.

IP Santral Hizmeti Nedir?

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin, çağrı merkezlerin kurumsal seviyede iletişim ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmettir.

Eski analog santrallerdeki ek modül/lisans ücretleri, yıllık yenileme ve sınırlı yazılım yükseltme/güncelleme seçenekleri Ip Santral ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sanal (Bulut) Santral ile aynı özelliklere sahip olan Ip Santral farklı olarak aylık ödeme yerine santralin cihazı alınarak lokasyona kurulum gerçekleştirilmektedir.

0850'li Numara Hizmeti Nedir?

Mekandan Bağımsız

Belirli bir lokasyona bağlı kalmadan nerede olursanız orada kullanabileceğiniz, kurumsal ve bireysel abonelik ile kullanılabilen sabit telefon numaraları 0850 kodu ile başlamaktadır.

IP Haberleşme

Yeni nesil haberleşme teknolojisi IP tabanlı haberleşme hizmetleri sayesinde ekonomik, hızlı, kaliteli, ve kesintisiz iletişim için 0850'li numaraları tercih edin.

 

Toplu SMS

 

İşiniz için daha fazla müşteri veya daha fazla satış çözümleri mi arıyorsunuz?

Başarılı firmaları rakiplerinden ayıran en önemli özelliği belirli bir sürede daha fazla müşteriye ulaşabilmeleridir.

Günümüzde daha fazla müşteriye ulaşabilmek için en ekonomik ve akılda kalıcı iletişim yolu Toplu SMS hizmetini hemen kullanmaya başlayın.


Hedefi 12'den Vurun!

Cep telefonlarına gelen mesajların %97'si 4 dakika içerisinde okunmaktadır. Bu kadar yüksek oranda hedefe ulaşmayı Netgsm Toplu SMS hizmeti ile sağlayın. Hemen ücretsiz olarak kurumsal veya bireysel abonelik oluşturun.

KOBİ'LERE ÖZEL TÜM ÇÖZÜMLER İÇİN OMEDYA GÜVENCESİYLE KOBİGSM sayfamızı ziyaret edebilir ve online hizmet alabilirsiniz. Her türlü soru ve bilgi talebi için bize ulaşabilirsiniz..

Yorum Yapınız