Medya Ajansı

Marka ve müşteriler için geleneksel ve yeni medya planlama, medya satın alma, uygulama, süreç yönetimi ve raporlama hizmetleri kapsamında yerel ve ulusal açık hava, gazete, dergi, radyo-TV ve dijital platform reklamları için medya planlaması hizmetlerini yürütmektedir.

Omedya, marka ve müşterileri için geleneksel ve yeni medya alanında planlama, medya satın alma, uygulama, süreç yönetimi ve raporlama hizmeti sunmaktadır. Medya ajansı faaliyetleri kapsamında markalarımız için sunduğumuz hizmetler:

Yerel ve Ulusal Açık hava reklamları medya planlaması
Radyo ve Televizyon reklamları medya planlama ve satın alma
Gazete, Dergi reklamları için medya planlama ve satın alma
Dijital reklamcılık medya planlaması


Organizasyon Uygulama 

Planlanan ve projelendirilen yenilikçi fikirler tam yerinde, tam zamanında, tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleşiyor. Omedya organizasyon açılış, davet, kurumsal organizasyon. bayi toplantıları, kültürel ve sanatsal içerikli organizasyonlar, kongre, seminer aktiviteleri, gösteri ve diğer toplantılarda profesyonel ekibi ve organizasyona farklı
yaklaşımı ile farklı uygulamaları hayata geçiriyor.

Organizasyon Tasarım
Bireysel ve kurumsal organizasyonların plan. fizibilite. organize etme ve değerlendirme aşamalarındaki en büyük yardımcınız: Omedya Organizasyon! Her türlü yenilikçi ve uygulanabilir fikir, "organizasyon tasarımı" hizmeti ile eksik- siz hayata geçiyor. Omedya Organizasyon'da profesyonel bir bakış ve tecrübe ile organizasyonlarınız projelendirilip uygulanmaya hazır bir hale getiriliyor.

Bir toplantı, seminer yada benzeri grup aktivitelerinde olması gereken unsurların en uygun şekilde bir araya getirilerek organizasyonun amacını en iyi şekilde yansıtabilmek önemlidir.
Organizasyonun genel tasarımı, planlanması, tanıtımı, hedefi, içeriği ve akışı konseptin genelini oluşturmaktadır. Bu aşamalar tamamlanmış ise; organizasyon kimliğini kazanmış demektir.
Temelde organizasyonun oluşumu bu adımda gerçekleştirilir ve organizasyon süreci bu adımlar doğrultusunda oluşur.

Daha canlı daha harekeli ve daha aktif bir organizasyon için farklı ve yeni tasarımlar ile dayanıklı, kurulumu kolay, göze hitap edebilen sahne, dekor vb. uygulamalar... Yeni ve uygulanabilir tasarımlar ile daha görkemli konferanslar, daha canlı konserler, kısacası daha canlı organizasyonlar...

Omedya Organizasyon güçlü ve ileri teknolojik donanıma sahip ses sistemleri, ses mühendisleri ve ses teknisyenleri ile küçük büyük demeden tüm organizasyonlarda, konserlerde, toplantılarda sesinizi duyuruyor. Ses, müzik vb. içerikteki tüm programlardaki Özel ses sistemleri ile siz de kaliteye kulak verin!Kanaat Biber (Görsel Tasarım)

Bozan Kaya (Gazete Reklamı)

Bir Bilge Bin Bilge (Proje Kurumsalı)

Usta İşi Nesiller (Proje Kurumsalı)

ÜSİMP (Proje Kurumsal)

Ortak Payda (Proje)

İlk Türk Otomobili Devrim (Broşür)